Skupina SUEZ v České republice

Kontakty

SUEZ Water CZ, s.r.o.
Španělská 10 • 120 00 Praha 2

telefon: +420 222 251 581-2
fax: +420 222 252 434
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nová řešení ve vodárenství a ochraně zdrojů pro města a průmysl

Voda sice může být na rozdíl od elektřiny snadno skladována, avšak současně s rostoucí urbanizací, zvyšujícími se nároky zákazníků a stále náročnějšími legislativními nároky se vodárenství stává velmi komplikovaným oborem činnosti.

Co nabízí Advanced Solutions?

  • Široké portfolio profesionálních řešení pro města a průmyslové podniky zaměřené na efektivní řízení vodního hospodářství a vodních zdrojů.
  • Moderní vyspělé patentované technologie využívané ve vodárenství.
  • Široké reálné zkušenosti s využitím po celém světě, které se uplatňují i v České republice.
  • Individuální řešení podle specifických potřeb zákazníka.

V České republice nabízí naše společnost 4 základní produkty

SMART METERING

Nová generace dálkových odečtů s dlouhým dosahem zaměřená na měřidla vody a dalších energií je spolehlivým a jednoduchým nástrojem na získávání reálných dat o spotřebě pro dodavatele i konečné spotřebitele.

Mimo základní funkce odečtů měřidla nabízí také službu automatického upozornění na mimořádný odběr při havárii či manipulaci s měřidlem.

SMART METERING SMART METERING

ICE PIGGING

Rychlé a vysoce účinné čištění potrubních systémů pomocí ledové tříště. Jedná se o šetrnou, ekologickou, zdravotně nezávadnou, rychlou a vysoce účinnou metodu čištění potrubí o průměru až 600 mm.

ICE PIGGING

AQUADVANCED \ INFLUX

Aquadvanced je centrální modulární softwarový nástroj vyvinutý k řešení potřeb vodohospodářských společností vedoucí ke snižování nákladů a nárůstu kvality poskytovaného servisu. Napomáhá k optimálnímu využívání vodovodních sítí s využitím všech dostupných dat a geografických informací.

Influx je softwarový nástroj určený k řízení odpadních vod a kanalizačních sítí s výrazným dopadem na eliminaci rizik spojených s přívalovými dešti a povodněmi.

IDROLOC

Velmi efektivní a rychlé vyhledávání úniků vody a trasování sítí mobilním zařízením za pomoci vzácných plynů. Šetrné k potrubí a k okolnímu prostředí, zdravotně nezávadné.

IDROLOC IDROLOC

IDROLOC IDROLOC