Skupina SUEZ v České republice

Kontakty

SUEZ Water CZ, s.r.o.
Španělská 10 • 120 00 Praha 2

telefon: +420 222 251 581-2
fax: +420 222 252 434
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

SUEZ je mezinárodní skupina poskytující služby veřejnému a průmyslovému sektoru. Aktivně se podílí na udržitelném rozvoji tím, že poskytuje podnikům, místní samosprávě i občanům inovativní řešení v oblasti životního prostředí.

Společnost SUEZ v oblasti životního prostředí v České republice je zastoupená společnostmi:

  • SUEZ Water CZ - v oblasti vodního hospodářství
  • SUEZ využití zdrojů - v oblasti nakládání s odpady

Společnost SUEZ kombinuje své znalosti tak, aby mohly vyhovět stále se zvyšujícím požadavkům podniků a místních samospráv. Používají a dodržují ekologické normy nezbytné k prosazování strategie udržitelného rozvoje.

Pro zákazníky z řad průmyslových podniků a živnostníků skupina SUEZ navrhuje a prosazuje specifická dlouhodobá řešení zaměřená na snížení nákladů a zvýšení ziskovosti a konkurenceschopnosti.

Tato řešení vycházejí z kvalitních a inovativních přístupů, schopnosti naslouchat zákazníkům, zájmu o ochranu životního prostředí a bohatých zkušeností a znalostí z těchto oborů.

SUEZ

Společnost SUEZ známá pod tradičním názvem Lyonnaise des Eaux byla první mezinárodní společností, která začala na začátku 90. let působit na vodárenském trhu v tehdejším Československu.

Po rozdělení Československa rozvinula tato společnost své aktivity zejména v České republice, a byla rovněž přítomna na vodárenském trhu na Slovensku.

Společnosti SUEZ se během svého dvacetiletého působení na trhu v ČR podařilo vstoupit do 10 vodárenských společností prakticky na celém území České republiky. Po několika uskutečněných fúzích a prodejích je v současné době přítomna v celkem 5 vodárenských společnostech.

SUEZ Environnement v České republice