Skupina SUEZ v České republice

Kontakty

SUEZ Water CZ, s.r.o.
Španělská 10 • 120 00 Praha 2

telefon: +420 222 251 581-2
fax: +420 222 252 434
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

V České republice si skupina SUEZ klade za cíl budovat dlouhodobé partnerské vztahy s municipalitami, založené na respektování místních podmínek a specifik.

Snaží se citlivě přistupovat k problematice každého města či obce a navrhovat optimální řešení, která maximálně respektují očekávání partnerů či klientů.

Možnost sdílet výsledky výzkumu a provozní zkušenosti z celého světa a z celé řady situací představuje základ naší spolupráce s českými a slovenskými společnostmi s účastí SUEZ. Společně s místním managementem skupina klade zásadní důraz na trvalou orientaci společností na potřeby zákazníků, rozvoj lidských zdrojů a celkovou optimalizaci provozu.

SUEZ nabízí městům a obcím, jakož i průmyslovým klientům, optimální řešení jejich komplexních vodohospodářských problémů.

Individuální přístup a služby na míru jsou podstatou spolupráce, ať už se jedná o otázky spojené s úpravou vody, provozem vodovodní sítě, odkanalizováním nebo čištěním odpadních vod.

Filozofií působení v ČR bylo a i nadále zůstává, že z působení provozní společnosti by měly mít prospěch všechny subjekty, které na vodárenském trhu hrají svoji roli: koncový zákazník, kterému je poskytována kvalitní služba dodávky pitné vody a odvádění odpadních vod za přijatelnou cenu, dále města a obce jako vlastníci infrastruktury a konečně strategický partner, který se podílí na řízení a správě společnosti v náročném konkurenčním prostředí.